Slovak

Ubytovanie, izba na prenájom v Murau, Kreischberg.
Miesto, kde si môžete oddýchnuť, ale ak chcete, môžete aj športovať a chodiť na krásne miesta?

Chcete si oddýchnuť v malom meste, kde spolu žije minulosť a súčasnosť?
Žije na hrade ešte skutočný gróf a sú kroje a zachovanie tradícií súčasťou každodenného života? Chcete bývať v bezprostrednej blízkosti historických pamiatok?

Chcete relaxovať na mieste, kde začínate, môžete sa dostať do nádhernej krajiny?

Jar a jeseň sú obdobím výletov, ktoré na to používa veľa ľudí, pretože na jar kvitnúce stromy a na jeseň lesy žiariace vo farebných listoch poskytujú vynikajúci zážitok z túr. Preto je na Murau vždy hlavná sezóna.

V lete príjemne omladzujú 3 pláže a v zime množstvo zjazdoviek dáva lyžiarom možnosť športovať!

Lyžiarske stredisko Kreischberg je vzdialené len 6 km a autom sa dostanete za 6 minút.

Táto webová stránka je navrhnutá tak, aby pomohla každému, kto hľadá ubytovanie v meste Murau Kreischberg, nájsť nás a získať všetky potrebné informácie, aby strávili aspoň týždeň obsahom, dobrými programami, relaxom a pobytom na najlepšom mieste v okolí mesta Murau.

Radi by sme vám predstavili naše obľúbené ubytovanie na ostrove Murau.

Penzión Jázmin Murau sa nachádza v centrálnej časti mesta Murau, v historickej časti mesta, na hlavnom námestí Schillerplatz. Pred desaťročiami tu bola slávna pekáreň, ktorej spomienka je zachovaná v pôvodnej, vkusne a nádherne riešenej kaviarenskej časti, kde si hostia môžu každý deň dať raňajky.
Horné 2 farby boli prerobené na penzión, takže na dvoch poschodiach sú 4 dvojlôžkové izby, 1 4-lôžková izba, 1 2-izbová 4-lôžková izba a 2-lôžková izba s poschodovou posteľou. V penzióne je teda možné ubytovať maximálne 20 osôb.

Izby majú dvojité riešenie, ale ak neprídu páry, vo väčšine izieb môžeme postele aj rozložiť.

Izby sú vybavené písacím stolom, LCD TV, šatníkovou skriňou, rýchlovarnou kanvicou a sušičom vlasov. K dispozícii je samozrejme WC a sprchovací kút s umývadlom. Izba 7 má tiež vaňu.

Pre koho odporúčame, prečo je výhodné si rezervovať ubytovanie tu:

Penzión je v centre, takže historické pamiatky aj miestne reštaurácie, kaviarne sú v blízkosti, ľahko dostupné. Pamätný most, rieka Mur je vzdialený 1 minútu chôdze, schodisko k hradu je situované hneď vedľa penziónu a začína sa tu historická časť mesta. Útulné miesto v blízkosti všetkých atrakcií.
Či už prídu páry alebo rodiny alebo skupiny priateľov, nájdu si tu vhodnú izbu.
Bicykle, ak sú súčasťou kaviarne, je možné bezpečne zaparkovať.
Autá alebo motorky môžete zaparkovať niekoľko metrov od domu, kde je parkovanie od 18:00 do 8:00 bezplatné. Cez deň, keďže ide o hlavné námestie s obchodmi a kanceláriami, je možné parkovať iba 1 hodinu, čo by mali naznačovať papierové hodiny nastavené na čas umiestnený v okne auta. Ak chcete zaparkovať zadarmo po celý deň, môžete tak urobiť na ihrisku vzdialenom 500 metrov.

Pre tých, ktorí majú radi pohodlie a služby, penzión čaká na svojich hostí každé ráno od 7:30 do 09:00 bohatými raňajkami.
Naši hostia si môžu vybrať z 8 druhov čaju, kávy a džúsov a vždy sa snažíme zostaviť pestré a bohaté raňajky.
Penzión Jázmin je vynikajúcou voľbou po celý rok, ak si chcete oddýchnuť na Murau a nehľadáte byt, ale miesto, kde si môžete dopriať bohaté raňajky.