Poland

Zakwaterowanie, pokój do wynajęcia w Murau, Kreischberg.

Miejsce, w którym możesz odpocząć, ale jeśli chcesz, możesz też uprawiać sport i udać się w piękne miejsca?

Chcesz odpocząć w małym miasteczku, gdzie przeszłość i teraźniejszość żyją razem?
Czy w zamku nadal mieszka prawdziwy hrabia, a stroje ludowe i kultywowanie tradycji to codzienność? Chcesz mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie zabytków?

Chcesz odpocząć w miejscu, w którym zaczynasz, możesz dostać się do pięknych krajobrazów?

Wiosna i jesień to czas wycieczek, z których korzysta wiele osób, ponieważ wiosną kwitnące drzewa, a jesienią lasy lśniące w kolorowych liściach dają doskonałe wrażenia podczas wędrówek. Dlatego w Murau zawsze jest wysoki sezon.

Latem przyjemną regenerację zapewniają 3 plaże, a zimą mnogość stoków narciarskich daje narciarzom możliwość uprawiania sportów!

Teren narciarski Kreischberg oddalony jest o zaledwie 6 km, do którego można dojechać w 6 minut.

Ta strona internetowa ma na celu pomóc każdemu, kto szuka zakwaterowania w Murau Kreischberg, znaleźć nas i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do spędzenia co najmniej tygodnia z treścią, dobrymi programami, relaksem i pobytem w najlepszym miejscu w okolicy Murau.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze ulubione zakwaterowanie w Murau.

Jázmin Pension Murau znajduje się w centralnej części Murau, w historycznej części miasta, przy głównym placu Schillerplatz. Kilkadziesiąt lat temu działała tu słynna piekarnia, o której pamięć zachowała się w oryginalnej, gustownie i wspaniale zaprojektowanej części kawiarnianej, gdzie goście mogą codziennie zjeść śniadanie.
Górne 2 kolory zostały przekształcone w pensjonat, więc na dwóch piętrach znajdują się 4 pokoje dwuosobowe, 1 pokój 4-osobowy, 1 pokój 2-pokojowy 4-osobowy i pokój 2-osobowy z łóżkiem piętrowym. Tak więc w pensjonacie może być zakwaterowanych maksymalnie 20 osób.

Pokoje mają podwójne rozwiązanie, ale jeśli nie przyjdą pary, w większości pokoi możemy też rozsunąć łóżka.

W pokojach znajduje się również biurko, telewizor LCD, szafa, czajnik i suszarka do włosów oraz oczywiście toaleta i kabina prysznicowa z umywalką. W pokoju 7 znajduje się również wanna.

Komu polecamy, dlaczego warto zarezerwować nocleg tutaj:

Pensjonat znajduje się w centrum, więc zarówno zabytki, jak i lokalne restauracje, kawiarnie są blisko, łatwo dostępne. Do zabytkowego mostu nad rzeką Murą można dojść w 1 minutę, schody do zamku znajdują się tuż obok pensjonatu, a tu zaczyna się historyczna część miasta. Przytulne miejsce blisko wszystkich atrakcji.
Niezależnie od tego, czy przyjadą pary, rodziny, czy grupy przyjaciół, znajdą tu odpowiedni pokój.
Rowery, jeśli przychodzą z kawiarnią, można bezpiecznie zaparkować.
Samochody i motocykle można zaparkować kilka metrów od domu, gdzie parking jest bezpłatny od 18:00 do 08:00. W ciągu dnia, ponieważ jest to główny plac ze sklepami i biurami, można zaparkować tylko na 1 godzinę, o czym powinien wskazywać papierowy zegar ustawiony na godzinę umieszczony w szybie samochodu. Jeśli chcesz parkować za darmo przez cały dzień, możesz to zrobić na placu zabaw, oddalonym o 500 metrów.

Dla tych, którzy lubią komfort i obsługę, pensjonat czeka na gości obfitym śniadaniem każdego ranka od 07:30 do 09:00.
Nasi goście mogą wybierać spośród 8 rodzajów herbat, kaw i soków, a my zawsze staramy się przygotować urozmaicone, obfite śniadanie.
Pensjonat Jázmin to doskonały wybór przez cały rok, jeśli chcesz odpocząć w Murau i nie szukasz mieszkania, ale miejsca, w którym możesz zjeść obfite śniadanie.