Czech

Ubytování, pokoj k pronájmu v Murau, Kreischberg.
Místo, kde si můžete odpočinout, ale pokud chcete, můžete také sportovat a vyrazit na krásná místa?

Chcete odpočívat v malém městě, kde spolu žije minulost a přítomnost?
Žije na zámku ještě skutečný hrabě a jsou kroje a zachování tradic součástí každodenního života? Chcete žít v bezprostřední blízkosti historických památek?

Chcete odpočívat na místě, kde začínáte, můžete se dostat do nádherné krajiny?

Jaro a podzim jsou časem výletů, které k tomu spousta lidí využívá, protože na jaře kvetoucí stromy a na podzim lesy zářící v pestrobarevném listí poskytují výborný zážitek na túry. Proto je na Murau vždy hlavní sezóna.

V létě poskytují příjemné omlazení 3 pláže a v zimě mnoho sjezdovek dává lyžařům příležitost sportovat!

Do lyžařského areálu Kreischberg je to jen 6 km, autem 6 minut.

Tento web je navržen tak, aby pomohl každému, kdo hledá ubytování v Murau Kreischberg, aby nás našel a získal všechny informace, které potřebuje, aby strávil alespoň týden obsahem, dobrými programy, relaxací a pobytem na nejlepším místě v okolí Murau.

Rádi bychom vám představili naše oblíbené ubytování v Murau.

Jázmin Pension Murau se nachází v centrální části Murau, v historické části města, na hlavním náměstí Schillerplatz. Před desítkami let zde byla slavná pekárna, jejíž vzpomínka je zachována v původní, vkusně a úžasně řešené kavárenské části, kde si hosté mohou každý den dát snídani.
Horní 2 barvy byly převedeny na penzion, takže ve dvou patrech jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 1 4lůžkový pokoj, 1 2 pokojový 4 lůžkový pokoj a 2 lůžkový pokoj s palandou. V penzionu lze tedy ubytovat maximálně 20 lidí.

Pokoje mají dvojí řešení, ale pokud nepřijdou žádné páry, můžeme ve většině pokojů také postele rozložit.

Všechny pokoje mají také psací stůl, LCD TV, šatní skříň, rychlovarnou konvici a fén a samozřejmě toaletu a sprchový kout s umyvadlem. Pokoj 7 má také vanu.

Pro koho doporučujeme, proč je výhodné rezervovat si ubytování zde:

Penzion je v centru, takže jak historické památky, tak místní restaurace, kavárny jsou poblíž, snadno dostupné. K památkovému mostu, řece Mur je to 1 minutu chůze, schodiště k hradu je hned vedle penzionu a začíná zde historická část města. Útulné místo v blízkosti všech atrakcí.
Ať už přijdou páry nebo rodiny nebo skupiny přátel, najdou zde vhodný pokoj.
Kola, pokud přicházejí s kavárnou, lze bezpečně zaparkovat.
Auta nebo motorky lze zaparkovat několik metrů od domu, kde je parkování zdarma od 18:00 do 08:00. Přes den, jelikož se jedná o hlavní náměstí s obchody a kancelářemi, je možné zaparkovat pouze 1 hodinu, což by měly indikovat papírové hodiny nastavené na čas umístěný v okně auta. Pokud chcete parkovat celý den zdarma, můžete tak učinit na hřišti vzdáleném 500 metrů.

Pro ty, kteří mají rádi pohodlí a služby, penzion čeká na své hosty bohatou snídaní každé ráno od 7:30 do 09:00.
Naši hosté si mohou vybrat z 8 druhů čaje, kávy a džusu a vždy se snažíme sestavit pestrou a bohatou snídani.
Pension Jázmin je vynikající volbou po celý rok, pokud si chcete odpočinout na Murau a nehledáte byt, ale místo, kde si můžete dát bohatou snídani.